8229 Csopak, Örkény István sétány 1-2.

Betölthető állások

Szállodánk a 2018-as szezonban május 11.-től szeptember 30.-ig tart nyitva, május 01.-től keresünk munkatársakat a megjelölt munkakörökben.

A jelentkezőktől fényképes szakmai önéletrajzot várunk bérigény megjelölésével a nemethmaria@hotelcomfortcsopak.hu email címre.

Szívesen fogadjuk diákok jelentkezését is bármelyik munkakörbe.

Szállodánknak együttműködési megállapodása áll fenn a veszprémi Pannon Egyetemmel szakmai gyakorlat biztosítására, várjuk a hallgatók jelentkezését is.

Amit kínálunk:

  • szakmai múltból és produktivitástól függő fizetési rendszer
  • bejelentett állás
  • megbízható kifizetés
  • korlátozott számban személyzeti szállás
  • személyzeti étkezés
  • utazási hozzájárulás
  • munkaruha
  • fiatalos lendületes, elhivatott dolgozói csapat

Betöltendő munkakörök:

  • recepciós – angol és német nyelv középfokú használata feltétel
  • felszolgáló, pultos – angol és német nyelv szakmai szintű használata feltétel
  • szakács – szakirányú végzettség és minimum két év szakmai tapasztalat feltétel
  • konyhai kisegítő, mosogató
  • vezető szobaasszony – minimum három év szakmai tapasztalat feltétel, referencia szükséges, külföldön szerzett szakmai tapasztalat előny, a munkakör április 01.-től betölthető
  • szobaasszony – a munkakör április 01.-től betölthető